SUISER

Şirket Hakkında

Suiser Makine

Firmamız 2008 yılında fındık ve kuruyemiş üzerine makineler imal etmek için kurulmuştur. Şirketimizin ana hedefleri; hassas ve kalitesi yüksek makineler sunmak, güvenilir satış sonrası hizmet vermek ve kaliteye uygun en düşük fiyatı sunmaktır. Firmamız çok kısa sürede sektöründe müşterilerinin memnuniyeti sayesinde aranılan bir marka olmuştur.

Tarafımızdan üretilen tüm ürünler, Sanayi bakanlığınca onaylanmış garanti belgesi ile üretim hatalarına karşı 2 yıl garanti altına alınmıştır.Her türlü arızalara karşı firmamız en kısa sürede deneyimli personelleriyle sizlere ulaşacaktır. Ayrıca 24 saat firmamıza telefonla ulaşarak sorunlarınızı ve isteklerinizi iletebilirsiniz.

Firmamız, kuruluşundan bu güne kadar geçen sürede üretim kalitesini artırmak için makine parkını sürekli olarak yenilemektedir.Müşterilerimizin memnuniyeti, hatasız ve kaliteli işçilik için tasarımdan, üretime kadar her türlü özveri gösterilmektedir.

Misyonumuz

Her zaman en iyi teknolojiyi takip etmek ve kullanmak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, geçici çözümler yerine kalıcı sistemler kurmayı tercih etmektir.

Vizyonumuz

Günümüz teknolojisi olan otomasyon çözümlerinde ar-ge,üretim,montaj ve yazılım konularında dışarıya bağlı kalmadan, yüksek mühendislik uygulamaları, iş kalitesi ve referansları ile sektöründe lider firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektir.